Internet 5G

 

Zoznam obcí, v ktorých poskytujeme služby pripojenia k Internetu: Vráble, Lukáčovce, Alekšince, Andač, Babindol, Klasov, Malé Chyndice, Veľké Chyndice, Nevidzany, Horný Ohaj, Telince, Čifáre, Dyčka, Lúčnica nad Žitavou, Martinová, Michal nad Žitavou, Žitavce, Melek, Nová Ves nad Žitavou.

 

Internet 5G je program pre bezdrôtové (wifi) pripojenie domácností a firiem vo Vrábľoch a okolitých obciach. Maximálna dosahovaná rýchlosť  v smeroch  download/upload je 3000/500 kbps za cenu od 12 €. Službu Vám zriadime v priebehu 7 pracovných dní, zriaďovací poplatok je 50 € . Pri používaní nie ste obmedzení časom a ani objemom prenesených dát .

K pripojeniu k sieti je potrebná priama viditeľnosť na niektorý prípojný bod. Zmeranie signálu a technické riešenie pripojenia Vám poskytne náš technik. V prípade použitia vlastného zariadenia si poskytovateľ služby vyhradzuje právo posúdiť kompatibilitu zariadenia a povoliť respektíve nepovoliť pripojenie do bezdrôtovej siete (negarantuje však kvalitu spoja od účastníka k prípojnému bodu).

K pripojeniu v rodinnom dome slúži acces point (rádio), prijímacia anténa (veľkosť antény je daná vzdialenosťou od vysielača) a samozrejme je podmienkou funkčný počítač osadený sieťovou kartou, cez ktorú zariadenie komunikuje.

 

 

Dokumenty na stiahnutie:
Cennik a podmienky pripojenia
Všeobecné podmienky BitComp-Vráble s.r.o.
Všeobecné podmienky BitCompNet s.r.o.
Všeobecné podmienky BitCompInternet s.r.o.